Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » érdemes megvenni 3 évvel a...

érdemes megvenni 3 évvel a játék megjelenése után egy Battlefield 3 premiumot?

Figyelt kérdés
az alapjáték megvan(júniusi ingyenes alap bf3-ból), szerintetek?

2014. dec. 17. 22:15
 1/4 anonim válasza:
53%
Az a baj, hogy a prémium dlcket kevesen vették meg, vagy aki megvette az már a bf4et is prémiummal és már nem tolja a BF3at. Kevés a játékos a csak prémiumos, kiegészítős szervereken. Ezért adták ingyen az alapjátékot, hogy több aktív játékos legyen. Szerintem nem éri meg. Ha megveszed maximum annyival lesz jobb, hogy új fegyverekkel mehetsz a régi pályákon vagy a félig üres újabbakon.
2014. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor inkább hagyom. bár nekem a BF 4 annyira nem tetszik.
2014. dec. 18. 18:39
 3/4 MOP4 válasza:
77%
Megéri megvenni én is nyáron vettem meg a prémiumot, igaz akkor csak 6 euró volt :D De sok DLC-s szerver van még amin játszanak csak a szerver szűrőjén be kell állítani hogy hány emberes legyen stb. Én rendszeresen játszom kieges szerón szóval ez hülyeség hogy senki nem játszik rajtuk.
2014. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor talán megveszem, de csak bankkártyával lehet?
2014. dec. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!