Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előző, másik partícióra...

Sziliwin8 kérdése:

Előző, másik partícióra telepített windows 8 visszaállítása?

Figyelt kérdés
Volt egy C:\ partícióm amin XP volt telepítve Mellé telepítettem egy win 7-et a D:\ partícióra majd egy win 8-at az E:\ partícióra azóta az xp és a win 7 nem indult el s ezért törölni szerettem volna. Mivel törölni nem engedte ezért Win8 telepítőről formáztam a C:\ -t (win8 szempontjából D:\ volt) aminek következtében (boot file hiányában) nem indult el a win8. Ezért telepítettem egy új win8-at a C:\ partícióra, de a régi win 8-at nem tudom elindítani ami nagyon fontos lenne. A lemezkezelő így látja a partíciót: *:win8 Sajnos a boot configban nem tudom megadni hogy elinduljon mert nincs meghajtó betűjele, és nem is tudok betűjelet hozzáadni. Mi lehet a megoldás?

#Windows 8 #partíció #dual windows
2014. dec. 21. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azzal már nem fogsz tudni mit kezdeni.

De miért lenne nagyon fontos elindítani? Látod a teljes meghajtót, azt mentesz le róla, amit akarsz.

2014. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért kellene visszakapjam azt a win 8-at mert azon fel van telepítve minden ami 2 karácsonyi ajándék elkészítéséhez szükséges, azaz ott meg vannak a projekt fájlok. Továbbá azon megfelelően van telepítve az usb-s hangkártyám amihez az új win 8-ban hiába töltöm le az új drivert a gyártó oldaláról nem működik vele, és a gyári CD-t pedig nem találom...(ez is egy karácsonyi ajándékhoz kell, hiszen amíg nem telepítem helyesen a hangkártyát addig nem tudok kimenteni az FLstudio-ból jó minőségben)


Most éppen betettem egy új winyót amin xp van. Ez látja betűjellel a win8 partícióját de nem indítja el és a JAVÍTÁS sem megy mert azt írja ki hogy a meghajtó zárolt :\

2014. dec. 23. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak magamat tudom ismételni: bármilyen fájlt át tudsz róla másolni, mert eléred a HDD-t.


Olyat meg nem tudok elképzelni, hogy egy hagyományos realtek illesztőprogramot ne lehessen feltelepíteni win8-ra.

2014. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha még integrált hangkártyáról lenne szó... :D

Szerintem elég értelmesen és hozzáértően írtam a kérdést ahhoz hogy ne nézzen senki ostobának... na de mindegy, igaz az ajándék elmaradt, de megtaláltam a telepítőlemezt.

2016. jan. 20. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!