Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Malwarebytes Anti-Malware...

Malwarebytes Anti-Malware (prémium) Program versio: 2. 0.4.1028 Ez lett telepitve a gépemre. Ez egy jó program? Megfelelő védelmet nyújt?

Figyelt kérdés

Kérem, aki ilyet használ, írjon pár gondolatot,mert nincs sok hozzáértésem a dolgokhoz!

Előre is köszönöm!



#biztonság #számítástechnika #vírus védelem...
2014. dec. 21. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt hasznalom, foleg a free valtozatat

szamomra eleg jol mukodik

2014. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 karesz01 ***** válasza:

A "free" és a "pro" közti különbség annyi , hogy a "pro" több dolgot is megtalálhat , ami gondot okozhat .


A "free" kb. 76%-os hatékonyságú volt eddig , a "pro" viszont kb. 95%-os hatékonysággal dolgozott eddig .


Minden fajta vírusirtó program mellett jól teszi a dolgát .

A 100% attól is függhet milyen vírusirtó van mellette .


Több ismerősömnek és barátomnak ajánlottam már és eddig nem mondtak róla rosszat .


Volt ismerősöm akinek 2785 db fenyegetést talált a gépén a "pro" verzió .

2014. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Én nagyon díjazom. Ami gyanús oldalt nem fog meg a vírusírtó, azt ez legalább blokkolja. Nem is tudom mi féle dolgokat összeszedtem volna már nélküle.
2014. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sistem caret érdemes erre lecserélni?? Uninstallból az egész bagázs iobitet is tudom törölni. Utána az uninstallt is. Jó lesz ez így? Lasú a gépünk nagyon. Habár csomó dolgot eltüntetett a sistem is... Yac.mx.hun találtam ezt a Malwarebytes Anti-Malwaret.

Amúgy az avg van fent vírusírtóként, nemrég az is talált valamit..

Azt nehezen de sikerült levarázsolni...

( Bundled Software Uninstaller találtam én is.

Sőt eltávollítót is. Valószínű a sistem care uninstallból fogom simán törölni. )

2015. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!