Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Táblázatkezelőben hogy kell?

Táblázatkezelőben hogy kell?

Figyelt kérdés

Olyan kéne hogy egymás melletti cellákat pl a1 b1 c1 tartalmát kéne kiíratni d1 be ,hogyha ki copy pastezem egy jegyzettömbe akkor ne legyenek ott a láthatatlan cellákat elválasztó karakterek hanem egy összefüggő mondatot kapjunk.


Hogyan lehet?



2014. dec. 22. 10:48
 1/6 Tengor ***** válasza:

D1-be: =A1&" "&B1&" "&C1

Aztán másolod, ahogy jólesik.

2014. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké de én nem írtam macskajeleket ,és úgy is működött. Azoknak mi a jelentésük?
2014. dec. 22. 19:05
 3/6 SimkoL ***** válasza:
A macskajelek között egy szóköz hivatott lenni.
2014. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sőt most felmerült az a kérdés hogy nem lehetne cellán belüli programozást megadni tehát végig csak A oszlopom lenne.


Úgy hogy azt adom meg hogy A1 ben x edik karakter től y dik karakterig lévő számokkal végezzen műveletet amit A2 tehát alá írassa ki . Tehát A2 be írnék valami ilyet hogy =....."+1".... és akkor ez azt jelenti hogy hozzáad egyet azokhoz a számokhoz és akkor nem kell az oszlopokat eltűntetnem hisz egy olszlop lesz a végén.


Ezt csak most találtam ki lehet ilyet?

2014. dec. 22. 19:14
 5/6 Tengor ***** válasza:
Függvényekkel sok minden megoldható. Programozásnak azért nem nevezném. Nézd át, hogy az egyes függvények mit tudnak!
2014. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez még nekem kínai ,nekem konkrét példa kell hogy megcsináljam :)
2014. dec. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!