Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok jó mai autós...

Mondanátok jó mai autós játékokat PC-re?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 12:38
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
Flat out. Need for Speed
2014. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Grid Autosport, F1 2014 .
2014. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán a: Driver Sanfransisco, Nfs Rivals, Gta4, Gta5, Grid2
2014. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
GTA?? :DD Egyébként a GTAV-t még nem adták ki PC-re. Az unalmas szimulátor jellegű játékokat meg kerüljük. TUDOM, a k**va anyám, miért nem írtam előbb...
2014. dec. 22. 12:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem akartam bunkó lenni, értékelem hogy próbálsz segíteni, amiért hálás vagyok, de nem értem honnan jött a GTA... :D
2014. dec. 22. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Grand Theft Auto: Tudod mit jelent? Sejtem hogy nem.. Viszont képzeld el járművek nélkül a gta-t. Mivel a kérdésedben: jó autós játékot keresel, minden melléklet nélkül, árkád,verseny,hárdcore,rally,stb ezért be írtam a gta-t, amiben autókkal közlekedsz freerun-modra. Az 5 MéG igaz nincs pc-re, de jön és már faja kis tuning-ra is lehetőség lesz! Unalmasnak sem mondanám, én már kipörgettem a sztorit. ágyő.
2014. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem azért, de a GTA közel sem mondható autós játéknak. TPS és RPG-be lehetne leginkább besorolni. A GTA nem egy autós játék, amiben grátiszban lehet lövöldözni meg küldiket csinálni, hanem pont fordítva. De egyébként meg ennyi erővel a Mafia és a Watch Dogs is autós játék... sőt, még a CoD:AW is, mert egyszer kellett benne autót vezetni...
2014. dec. 22. 13:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a GTAV-re mondtam, hogy unalmas, én is párszor már kiakasztottam, és nekem is tetszett.
2014. dec. 22. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyögd már ki hogy milyen játékot keresel !!!
2014. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bármi ami mai, autós, nem TPS, és nem unalmas szimulátor, mint pl. F1... Egyébként a Driver: SF-ről néztem gameplay-t, jónak tűnik, köszönöm:)
2014. dec. 22. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!