Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok jó mai autós...

Mondanátok jó mai autós játékokat PC-re?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Grid Autosport.

Mai

Nem unalmas

nem szimulátor

eszméletlen grafika

2014. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a gta-t ne hasonlísd a klón gémekhez mint a 300ft-os wáccsdox! A maffia is részben autós, de korlátozott, a gta 5-ben viszon majdnem minden betöltéskor más autó szetett kapok az r8 klóntól elkezdve a peugeot 400mitudoménhányig... 50 féle terep cucc fasza kanyonok stb.. kár hogy nem ismered a gta sztorit.. :) Ha meg nem érhetően kérdezel akkor aki segíteni akar az minden lehetőséggel számol.
2014. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ismerem a GTA sztorit. Azért hasonlítottam a Watch Dogs-hoz, mert az is TPS, RPG, és lehet benne vezetni. A GTA akkor sem autós játék. A történet, sztori egyáltalán nem az autókon alapul. Javarészt lövöldözni, és ölni kell... jó kis autós játék! Igen, a GTA-ban fontos szerepet játszanak a járművek, de csak az a célja, hogy eljuss A-ból B-be, meg az üldözéses küldiknél van jelentősége. De értelmetlen vitatkozni, szerinted autós, szerintem baromira nem az...
2014. dec. 22. 14:17
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, nem egyértelműen kérdeztem, ezt elismerem.
2014. dec. 22. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!