Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok képet szerkeszteni?...

Hogy tudok képet szerkeszteni? Gyerkőcök képéből szeretnék képeslapot készíteni, vagy karácsonyos háttért szerkeszteni a képek mögé?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 07:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és kivágni a képből simán a szerkesztés menüben lehetséges? pl. nem szeretném, hogy a konyhaszekrény is szerepeljen a képen....
2014. dec. 23. 07:11
 2/4 anonim ***** válasza:

A Gimp-el könnyedén megoldható.

A program ingyenes, magyar nyelvű, és a YouTube-on találsz róla oktatóvideókat.

2014. dec. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bihari Gyula válasza:
Én a Microsoft Office Picture Manager-t használom. Ha az Office csomag telepítve van akkor megtalálod. Könnyen áltlátható és mindent tud mire szükséged van ha a Paint-et is használod ( a Paint része az Windows programoknak). Mindketto használata nekem egyszerűnek tűnt. Ha valamit nem találsz használd a Google-t. Sok sikert!
2014. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Szerintem szerencsésebb a Paintet kihagyni bármiféle képszerkesztésből. Bár ez a feladat még azzal is megoldható, de a primitív programkezelés (főként a rétegek hiánya) végül a munkát bonyolítja, és könnyen vezet otromba eredményre. A Microsoft Office Picture Managert nincs szerencsém közelebbről ismerhetni, de a Gugli alapján az se tűnik telitalálatnak.


Én is a Gimpet javaslom: [link]

Segítség az induláshoz:

[link]

[link]


Ha megriadnál tőle, itt egy sokkal kisebb és átláthatóbb, de a Paint képességeit sokszorosan meghaladó program (szintén tud magyarul):

[link]

Oktatóanyag hozzá, sajnos ez csak angolul:

[link]


Itt is emlegetek még néhányat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!