Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a Malwarebytes...

Feltettem a Malwarebytes Anti-M.2. 0.4.1028 programot. Kb. egy hete. Észrevettem, lassulgat a gép! Mai napon leszedtem! Gépem feléledt! Lehet, hogy a program miatt történt ez? Nem értem. Lehet, hogy vírusos volt a program?

Figyelt kérdés

Egyébként a gépen XP-van remekül dolgozik.

Egyedüli felhasználó vagyok!


Választ elöre is köszi :-)))



#számítástechnika #programok letöltése.
2014. dec. 23. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel az egy aktív védelmet ad, ha jól tudom. Erőforrásra van szüksége. Ettől pedig természetesen belassul a számítógéped.


Valószínűleg erősebb, újabb géppel megoldódna a probléma.

Nem tudom, kipróbáltad-e, mielőtt megvetted, de van egy olyan érzésem, hogy nem...

2014. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy benéztem, "megvettem"-et olvastam :)

A többit attól még tartom.

2014. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És régi gépen én is jártam már így egy másik aktív védelmet adó víruskergetővel (Avast).
2014. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Ez éppen nem vírusírtó, hanem kémprogram figyelő. Én is használom és nem szívesen válnék meg tőle. Sok dolgot megfog, amit a Norton Internet Security nem. Mondjuk a gépemet nem is fogja.
2014. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is használom, de csak alkalmanként, és nem az aktív védelmét.

De köszönöm a helyesbítést.

2014. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!