Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-et érdemes frissíteni?

Win7-et érdemes frissíteni?

Figyelt kérdés

több mint 2gb frissítés elérhető .. de már kezdem unni hogy mindig lefoglalja a processzort és frissíti magát..

kiszeretném kapcsolni .. nem tudom érdemes e egyáltalán mindig frissíteni .. miben segít ez ?


válaszokat köszönöm!



2014. dec. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs hibátlan program, főleg operációs rendszer. Ahogy fény derül kritikus hibákra vagy eljutnak egy hiba frissítéséhez, kiadják a hozzá tartozó javítást. Nyilván van oka és célja ezeknek, továbbá hasznuk is, nem csak a lemezterület és processzoridő kárára kérik hogy töltsd le.
2014. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezel nagy a valószínűsége hogy egyébként is hipp-hopp vírusos lesz a géped .Frissítés nélkül meg pláne.
2014. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sohse frissítem az op. rendszert. (Win7 x86, Home prem ill. Ulti)


A frissítés se biztos h. "tökéletes" nem biztos h. jobb lesz tőle gép. És akkor szedhetem le a frissítés frissítését vagyis javítását.


De a fontos update-ket érdemes telepíteni szerintem :)

De több száznak már nem látom értelmét.

2014. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-nek üzenem hogy AVG-t használok szóval nem a win7 frissítésen múlna hogy kapok e vírust vagy nem... szerintem ... am meg boldog karácsonyt ! :D
2014. dec. 24. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy képzeld el a wint mint egy falat amin vannak ablakok a vírusirtó ezeket az ablakokat figyeli .Ha nincs befoltozva egy sérülékenység akkor lesz egy ablak amin bemászhat a betörő és senki sem veszi észre .
2014. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!