Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NEM JÓ AZ ORIGIN MI EZ?

NEM JÓ AZ ORIGIN MI EZ?

Figyelt kérdés

Letöröltem az origint és most újra letőltötem de mikor beakarok jellentkezni akkor azt írja nincs internet kapcsolat és az első belépésnél kell ki be kapcsoltam már a gépet meg megint letöröltem és vissza még a másik hdd-re is rátetem hátha úgy de még mindig nem érzékeli hogy van internet kapcs a netet is már ki be kapcsoltam S.O.S

(van pár helyes írási hiba azért bocsi gyorsan írtam)



2014. dec. 24. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen....en sem ertettem mi van. nincs internet?-kozben a haverral dumaltam skypeon. azt hiszem ugy sikerult megoldanom, hogy a bongeszoben mentem be az origin account-omba es onnan inditottam el.
2014. dec. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
O
2014. dec. 24. 16:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Onnan se tudok bejelentkezni beirom a jelszot meg a fel.nevet

És csak tőlt meg tőlt utána pedig azt irja h hiba az oldalban meg idő tulépés és nem tőlti be :(

2014. dec. 24. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:
na végül megjavult magátol furcsa na mind1 köszi a választ kellemes ünnepeket :D
2014. dec. 25. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!