Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop CS6-ban...

Adobe Photoshop CS6-ban készitett animációhoz kellene egy kis segítség/tipp? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már elég régóta probálom megodani ezt a problémát, de valamiért nem sikerül sehogysem. Kezdésképp egy egyszerű kis mozgást akartam létrehozni, de nem értem miért nincsenek a Timeline-on külön framek. Először rajzolással probálkoztam, ami alatt még sikerült kezelni a programot, aztán bemásoltam sablonokból mozgás fázisokat a framekre, és bemásolható, de mindig eltűnik, és amikor mozgatom, fehér foltot hagy maga után. Jó lenne ha tudnám használni ezeket a képeket az animációba, mert arra számítottam, hogy ezzel könnyebb lesz, de csak megnehezitette a dolgom, így már a rajzolásos megoldásban semigen bízom. Előre köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 24. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!