Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnám eladni Steam...

Mate Marczi kérdése:

Hol tudnám eladni Steam accountomat?

Figyelt kérdés
Van rajta jó pár játék, vannak drágábbak is rajta, de már másikat használok, ezért ettől szeretnék megválni de nem tudom hol tudnám eladni.
2014. dec. 25. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem vesz ilyesmit, mert ha kiderül, letiltják. Ugyanezen megfontolásból ha eladod, és ezt nem közlöd az illetőben, akkor csalás vétségét követed el, amiért lecsukhatnak. Kell az neked?
2014. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
figyelj nem feltétlen pénzért szeretném eladni, ilyenekben viszont nem gondolkodtam hogy letiltják vagy hasonlók. Legfőképp csak cserélni szerettem volna más hasznos dolgokra.
2014. dec. 25. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a szerződési feltételeket, amit elfogadtál, láthatod, hogy a felhasználói fiókod nem áruba bocsátható, az ugyanis a Valve tulajdona. Sőt, a rajta levő játékok is, te csak licenszet kaptál, kvázi bérled a játékokat. Tehát te nem tudsz mit áruba bocsátani, ha mégis próbálkozol vele, valószínűleg banolják az accountot.
2014. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már eleve a szituációt sem értem. Miért használsz másikat? VAC bant kaptál? Ez majdnem olyan, mintha a facebook profilodat akarnád eladni vagy elcserélni.
2014. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, ezt az accountot ellpoták, és mikor írtam a steam supportnak, közben vettem mégegy cs:got- és már azt használom. És ez mostmár felesleges
2014. dec. 25. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha el is tudod adni (az előző válaszok mind jók, mivel bűncselekmény olyan terméket árúba bocsájtani ami nem képzi az eladó tulajdonodat) arra számíts hogy a rajta lévő játékok értéke leárazva (Pl: egy Super Meat Boy kb olyan 70 eurócentet ér) OSZTVA 10 egy account vásárlási értéke.

Tehát ha az accountodra 100 dollárt költöttél az mondjuk 75% sale árral számolva 25Eurót ér de ezt még 10-zel leosztják.

Jogos a kérdés hogy miért csak ennyit.

Azért mert te eladás után bármikor írhatsz a Steam supportnak hogy ellopták kéred vissza, ha vissza nem is kapod mert kiderül hogy eladtad a vásárló biztos elveszti a vásárolt accountot.

Vannak erre online aukciók ha rákeresel 'steam account sale'-re de nézd meg hogy 200 játék felett ér az account ~200 dollárt és azok nem 2-3 dolláros játékok... Én nem ajánlom az eladást.

2014. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!