Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Photoshopban azt szeretném...

A Photoshopban azt szeretném ha minden képem bal alsó sarkában megjelenne a fájl neve és így elmenteni a képet, ezt hogy lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Mivel több száz képről van szó ezért, nem lenne szerencsés egyesével odaírni a fájlnevet. Próbálkoztam az Action funkcióval, de sajnos nem tudtam megoldani.
2008. aug. 18. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

a Photoshopot én kronkrétan nem használom, tehát a kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni. Ettöl függetlenül két tippen is van.


1. Ha több képet akarsz kezelni ugyanazon a módon, akkor erre általában (már ha van rá lehetőség), akkor valamilyen "Batch..." dolog alatt szokott opció lenni.


2. amit te akarsz azt jellemzően vízjelnek szokták hívni, és vannak rá külön programok, amik kifejezetten erre készültek. Keresővel tudsz találni ilyet. Keresésnek írdbe, hogy "batch watermark freeware" esetleg az "image"-t és a "download"-ot is hozzáteheted.

A shareware programok is jók lehetnek, csak meg kell nézni, hogy miben shareware, mert lehet időkorlátos, egyszerre feldolgozható képek számában korlátos, meg tehet rá saját vízjelet, hogy ez shareware verzióval készült. Meg ezek különböző kombinációi.

Az biztos, hogy van olyan, ami neked tökéletes, mert magam is használtam ilyet, de több mint 2 éve, és már nem emlékszem melyik volt a nyerő...

2008. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tutorial.hu-n próbáltad már? nagycsomó okássog van fennt photoshoppal kapcsolatban is
2008. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sikerült találnom egy olyan programot amivel nagyon profi vízjeleket lehet készíteni. Nem tudom hogy shareware-e vagy sem, de a lényeg hogy az összes képemre sikeresen rákerült a fájlnév.

(A program neve Photo Watermark Professional 7.0.5.2, ha esetleg másnak is ilyen problémája lenne)

2008. aug. 18. 13:54
 4/4 anonim válasza:
tutorial.hu az videó szerkesztő progikról is ad infot?
2008. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!