Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows töredezettségmentesí...

A Windows töredezettségmentesítőjével hogyan lehet parancssorból csak egy kiválasztott mappát defragmentálni (milyen paranccsal)?

Figyelt kérdés

Hogy ne az egész lemezt defragmentálja?


Nem töltetenék le ehhez külön töredezettségmentesítőt, parancssorból szeretném, de sehol sem találtam ehhez kapcsolót.


Tudna ebben valaki segíteni?


2014. dec. 26. 09:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam ahsználni: defrag X: /H
2014. dec. 26. 09:02
 2/9 T/Z ***** válasza:
Nem tudok róla, h mappánként lehetne külön töredezettségmentesíteni.
2014. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én csak az Auslogics Disk Defragot ismerem, de érdekelne, hogy parancssorból lehet-e, mert jobban bízok benne, mint az ilyen mindenféle programokban.


Mellesleg fenn van a Tune Up Utilities 2014, ami azért elismertebb, mint az Auslogics és van ugyan defrag modulja, de azzal nem tudok külön mappákat, hacsak nincs valami kapcsoló...

2014. dec. 26. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet.
2014. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyet csinálni, mivel a lemez töredezettség nem egy mappát érint, hanem az egész lemezt. Nem lehet úgy áthelyezni úgy egy fájltöredéket, ha a helyen ahová kerülne már van egy másik fájltöredék ami esetleg egy másik mappában levő fájl töredéke.
2014. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Letöltöttem a Defragglert, aztán amikor rákérdezett, ezt telepítettem a Windows-é helyére. Így is lehet, de egy mappát külön nem.
2014. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Melyik lehet vajon a jobb ilyenekre az Auslogics Disk Defrag vagy a Piriform Defraggler?
2015. jan. 2. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Piriform Defraggler nagyon jó.
2015. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!