Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segitenetek kerlek?

Piroska91 kérdése:

Segitenetek kerlek?

Figyelt kérdés
olyan programot keresek ami inyen letoltheto,magyar nyelvu es jo minorsegu kepeket lehet szerkeszteni vele amiket ki is nyomtatnek! probaltam a Photo Filtre Studio X programot de a kepek amiket szerkesztettem a segitsegevel nem alkalmasak nyomtatasra!

#keszerkeszes
2014. dec. 26. 18:38
 1/9 tabaki ***** válasza:
Már miért ne lennének alkalmasak?
2014. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mit jelent hogy nem alkalmas? gimp?
2014. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugy ertem hogy alkalmatlanok a nyomtatasra hogy ferjem egy nyomdaban dolgozik s ott azt mondtak neki h nem erdemes kinyomtatni mert annyira rossz a minorsege!! lehetseges h valamit be kellene allitamom?? es mi lenne az??pixel per huvelyk 320ig fogadja el meretet cmben 85,50*65,50ig fogadja el!
2014. dec. 26. 21:32
 4/9 CspCsj ***** válasza:

Mekkora méretű képeket szeretnél nyomtatni? (10méter x 3méter?)

A 300 DPI (dot per inch=pixel per hüvelyk) már elég kellene hogy legyen, mivel az több mint 10 pixel/mm.

Lehet, hogy úgy értették a képek rossz minőségét, hogy homályosak, zajosak, sötétek stb. ? Mivel készültek, telefonnal?

2014. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

Nem ártana, ha láthatnánk egy ilyen képet, akkor valószínűleg nyomban egyértelművé válna, hogy mi a baj. Javaslom, hogy tedd fel mondjuk a kepfeltoltes.hu oldalra (ha tartasz tőle, hogy valaki lenyúlja a munkádat, firkáld össze előtte, az a megítélést nem zavarja).

Szerintem akármiről van is szó, nem a PhotoFiltre Studio tehet róla, nem rossz program az. Mindazonáltal tisztább sor, ha ingyenes programot használsz inkább, én is a Gimpet javaslom.

[link]

2014. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
telefonnal keszult kepeket szekesztettem osze mindjart felteszek egy kepet es megnezhetitek h milyen!
2014. dec. 27. 13:13
 7/9 A kérdező kommentje:
kb 40*30 cm meretben szeretnem kinyomtatni! de azt mondtak h lehetetlen a minorsege miatt!
2014. dec. 27. 13:22
 8/9 tabaki ***** válasza:
Hát, lehetetlennek aligha lehetetlen, csak vélhetőleg sokkalta rondább lenne, mint szeretnéd.
2014. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CspCsj ***** válasza:

Ismerős 8 éves, olcsó fényképezőgéppel készített nyaralás alatt 2 megapixeles (1600x1200 pixel) képeket. (napfénynél)

Otthon nyomtatta ki A5 (20x15 cm) méretben, fotópapírra, ~20 ezres tintasugaras nyomtatóval. Nagyon szépek lettek.


Nem megfelelő fényviszonyoknál sajnos sokkal jobb gép, vagy külön megvilágítás kellhet, mert sötét, zajos vagy foltos lesz és a színek is torzulnak.


Ha kis felbontású a kép, akkor meg túlzott nagyításnál homályos és foltos lehet.


Persze ettől azért még ki lehet nyomtatni, csak nem lesz olyan szép, mintha profi fotós csinálta volna.

2014. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!