Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy rakjam újra a laptopot?

Hogy rakjam újra a laptopot?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom de már lassú és újra akarom rakni az op.rendszert.De nem tudom hogy kell :D . Letöltöm és rárakom egy pendrive-re és feltelepítem a laptopon vagy hogy?

2014. dec. 27. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor úgy kell feltelepíteni, hogy:

1. Kikapcsolod

2. Lehajtod a fedelét

3. Beteszed a táskájába (ha van)

4. Elviszed egy szakemberhez aki ért hozzá

5. Pár órával később viszel neki egy 5 ezrest, és "Köszönöm" kíséretében távozol

2014. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali51 ***** válasza:
Utánna olvasol és megtanulod.Google segít.
2014. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi koze a programozashoz. Rossz kategoriaba raktad a kerdesed.
2014. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kocka se informatikus. Azért írtam a kérdést hogy segítsetek és egy használható választ se adtatok.
2014. dec. 28. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az #1 válaszomhoz nem kell se kockának, se informatikusnak lenni, de úgy látom te is az a zsugori kategória vagy, aki nem hajlandó hozzáértő emberhez elvinni a cuccát, hogy esetleg még meg is tudja normálisan csinálni.


Bármid elromlik otthon azzal ugyanígy vagy? Ha nem tudod te magad megjavítani, akkor rákérdezel gyakorin hogy kell, mert te nem fogsz fizetni olyan dologért, amit más jobban megtud csinálni, mint te?


Ha elromlik a kocsim, elviszem szervizbe, mert nem értek hozzá, és nem fogom másoktól kérdezgetni, hogy mi baja, mert akárhogy írják le nekem, úgy se fogom tudni mit csináljak vele. Egy szakember pár ezerért megcsinálja azt, amit én csak tönkrevágni tudtam volna.


Te miért nem bírod ugyanezt csinálni? Ha nem értesz valamihez, nem kell okoskodni, meg kérdezősködni. Elviszed olyanhoz, aki ért hozzá, kifizeted a munkadíját, és örülsz. Az, hogy manapság minden a számítástechnika körül forog, az csak egy dolog. Attól még nem kell mindenkinek érteni hozzá.

2014. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lali51 ***** válasza:
Beírod a keresőbe:windows-788-1-telepitese-lepesrol-lepesre/
2014. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!