Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülővel vinnék laptopot....

Repülővel vinnék laptopot. Mibe rakjam?

Figyelt kérdés
A kézipoggyászba, a kisebb csomagba? vagy kézben vigyem, adjam át ellenőrzéskor a telefonnal, és ugyanúgy kézben viszem a saját táskájában?
2011. dec. 21. 22:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
értem ezalatt hogy 1 kézipoggyászt lehet felvinni. Abba rakjam akkor a laptopot? mert ha külön van elvileg 2nek minősül és nem szeretik. Wizz airről lenne szó. A kézipoggyászt fel lehet magammal vinni a repülőre, és akár ki is vehetem fent belőle a laptopot? vagy hogy működik a kézipoggyászos dolog??
2011. dec. 21. 22:38
 2/14 A kérdező kommentje:

És még annyit hogy azt írják a nagy poggyászban nem szállítható:

"számítógép, fényképezőgép, videokamera, mobiltelefon vagy más értékes elektronikus készülék valamint műszaki cikk, illetve ezek tartozékai"

Akkor a töltőt meg ezeket a kézipoggyászba kell belepakolni???

2011. dec. 21. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
szia,kézipoggyászba tedd be,nem szólnak érte,de elő nem veheted sztem a gépen nem hasznalhatod,legalábbis én ugy tudom.csak h ne törjék össze a nagy csomagodban.
2011. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bár az nem baj ha nem használhatom, de elvileg a kézipoggyászt úgy olvastam hogy fel lehet vinni az utastérbe. Ha felvittük a repülőre, akkor azt hova kell majd tenni? Lábunkhoz? vagy hova? Bocsi csak még nem repültem, és pénteken készülök...
2011. dec. 21. 22:49
 5/14 anonim ***** válasza:
A kézipoggyásznak az a lényege, hogy amikor a belső váróból a kapuhoz hívnak, akkor mindent össze kell pakolnod egyetlen táskába, mert ott erre nagyon háklisak. Ha felmentél a gépre, ott már kivehetsz belőle bármit, a kutya nem nézi többé, hány csomag van nálad. A laptopot a gépen használhatod is, csak a fel- és leszállás idején kell kikapcsolva tartani. A feladott poggyászba amúgy betehetsz bármit ezek közül, ki nem szedetik veled, csak felelősséget nem vállalnak érte, ha a személyzet esetleg meglovasítja, vagy a bepakoláskor összetörnek a bőröndödben valamit. Szóval értékes dolgokat jobb felvinni az utastérbe.
2011. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A fejed felett vannak zárható tartók, illetve az előtted levő ülés alá is pakolhatsz. Én általában a felső csomagtartóba teszem a cuccom, viszont ki szoktam venni belőle egy kisebb táskát papírzsepivel, pénzzel, olvasnivalóval, szendviccsel stb., amit az ülés alá teszek.
2011. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mostmár értem. Köszönöm szépen!
2011. dec. 21. 22:57
 8/14 anonim ***** válasza:
én eddig kétszer repültem.vészkijárathoz ne ülj sztem,én a gép közepe táján éreztem magam a legjobban,elöl nem jó ülni.de a légikisérök nagyon kedvesek a wizzairnel,a s.ggedet kinyaljak,már bocsanat,de tényleg nagyon kedvesek.,
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én malévval szoktam repülni, külön volt nálam egy kézitáska és a laptoptáska, nem szóltak érte hogy kettő, felvihettem úgy őket.
2011. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb légitársaságnál a laptoptáska már nem számít kézipoggyásznak, azt extraként fel lehet vinni (kb mint a női retikülöket). Ez max a fapadosoknál térhet el, Malévnál díjmentesen felviheted.
2011. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!