Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom cd. Nélkül...

Hogyan tudom cd. Nélkül visszatelepíteni a videókártyám? (Nvidia)

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 00:31
 1/6 T/Z ***** válasza:
Ezt szedd le, ez majd megkeresi, és felteszi a megfelelő drivert:us.download.nvidia.com/GFE/GFEClient/2.1.5.0/GeForce_Experience_v2.1.5.0.exe
2014. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 T/Z ***** válasza:
us.download.nvidia.com/GFE/GFEClient/2.1.5.0/GeForce_Experience_v2.1.5.0.exe
2014. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T/Z ***** válasza:
www.us.download.nvidia.com/GFE/GFEClient/2.1.5.0/GeForce_Experience_v2.1.5.0.exe
2014. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 T/Z ***** válasza:
Másold be a böngésző címsorába, nem akarja linkesíteni.
2014. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jan1k4papa ***** válasza:
Miert kell leszedni a gforce experiecet amikor lehet nem is tamogatja a kartyaja google nvidia drviers kivalasztod a tipusodat azt letoltod uuuuuuuuuuuuuu
2014. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T/Z ***** válasza:

Mert feltételezem, h nem képes rá, h magától rájöjjön, h mit kell csinálnia az nVidia weboldalán.


Az automatikus driver detektor se biztos, h menne nála, ha nincs fent a java, ráadásul nem biztos, h értené, h fel kellene tennie a javat.


Az Experiencet én spec. nem használom, de akár működhet is nála.


Ettől függetlenül igen, ha ki tudja keresni a saját kártyáját, akkor elég ha azt megteszi.

2014. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!