Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Libre Office Writer-ben...

Berkes-Szabó Tamás kérdése:

Libre Office Writer-ben hogyan tudom kikapcsolni azt, hogy gépelés közben javaslatokat tegyen a program (prediktív szövegbevitel, vagy valami ilyesmi)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy borzasztóan zavar, mert kitakarja a szöveg egy részét. Én pontosan tudom, mit akarok írni, tehát teljesen felesleges ez a funkció. Nem tudom, hol tudom CSAK EZT kikapcsolni, mert bár a helyesírás-ellenőrzésre nem vagyok kifejezetten rászorulva, azért nem baj, ha látom, mit gépeltem el hanyagságból vagy figyelmetlenségből. Ugyanis én is úgy gépelek, mint az amatőrök zöme, hogy a billentyűzetet nézem, nem a képernyőt. :)

#kikapcsolás #LibreOffice #prediktív szövegbevitel #gépelés közben javaslatokat tegyen
2014. dec. 29. 16:00
 1/2 tabaki ***** válasza:
2014. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm. A kérdésem ellenőrzésekor ezt bizony nem vettem észre/nem jelent meg.
2014. dec. 30. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!