Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Evil Within-ben neitek is...

Az Evil Within-ben neitek is alul-fölül 5-5 centi fekete sáv van? Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 16:26
 1/3 jan1k4papa ***** válasza:
Tedd a konitorod megfelelo felbontasaba vagy van egy opcio amivel kilehet loni mint a far cry 3 omba hat keresd meg
2014. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

xD ezt nem lehet át állítani ilyen a játék xD!

Így csinálták, mintha valami horror filmbe szerepelnél vagy ilyesmi!

2014. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az a helyzet, hogy én is erre gondoltam, hogy direkt ilyen a játék, mert néztem Youtubon teszteket, és ott is mindenhol ilyen volt a kép... na most az van, hogy a Far Cry 4-ben valóban úgy van igen, hogy ki lehet "lőni"... például 1680x1050-es felbontásom van nekem is, a Far Cry 4-et mégis egyel leljebb kellett vennem, mert így tűntek el az alsó-felső csíkok... Az Evil Within-nél nincs ilyen opció, vagyis én nem találtam... ezek szerint más sem. Olyan van, hogy szélesebbre tudod húzni a képet, meg össze, de attól még a szélesvásznon sajna nem lehet csökkenteni... :(
2014. dec. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!