Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a fekete hajat elkezdeni barnával festeni?

Figyelt kérdés
Már 14 éve fekete a hajam, mivel ez a szín teljesen megroncsolta, ezért szeretném az eredeti barna hajszínemet visszaállítani.Gondolom nem nagyon fogja be a feketét a barna, max a lenőtt hajtöveknél, de ha pár hónap elteltével mindig barnával befesteném eltűnne vajon egy idő múlva?
2013. ápr. 5. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem van.....nekem dobálta is ki a feketét...több évig voltam az, de nem ilyen hosszu ideig mint te...sötétbarnával festettem és egyre barnább lett, természetesebb lett az egész:)vesziteni nemfogsz vele semmit...sötétbarna meg majdnem fekete, de nekem kiméletesebb volt a barna:)
2013. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fesd a töveket sötétbarnával. A fekete nem fog csak úgy eltűnni a hajadból. Egy idő után megpróbálkozhatsz a teljes hajhossz festésével, de nem valószínű, hogy befogja, esetleg foltosan.
2013. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs, inkább hajradír kéne ha meg akarsz szabadulni a fekete festéktől. Vagy egy c-vitaminos világosítás után festeni.
2013. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!