Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lagol a streamelés?

Mitől lagol a streamelés?

Figyelt kérdés
Youtube-on lagol talán a legkevésbé hiába veszem le akár 144p-re átállítottam már 25 fps-re a felvételt de így is lagol. Az előnézet viszont nem lagol (mármint az obs-en) és érdekes hogy 144p-n ugyan annyira lagol mint 720p-ben. Szóval ha növelem a minőséget nem lagol jobban de a minőség csökkentést cseszhetem. Valami tipp? 30 mb-s net nem elég a streamelésre?
2014. dec. 29. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A letöltési sebességednek mi köze van a streameléshez? Hmm?
2014. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ebbe igazad van de abbol be lehet saccolni eleg e vagy sem mert gondolom nem vagyok egyedul a 30 mbs nettel

igen tudom h ez a 21. szazad es 2014-et irunk de nem telik mindenkinek 100mbs netre ugyhogy a vegyel nagyobb netet tipusu kommentekkel kimeljetek

2014. dec. 29. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A feltöltési sebességed a lényeg aranyapám... Mégis hogy lehetne azt megsaccolni egy más adatból, szerinted?
2014. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát akinek gondolom más is van akinek 30 mbs nete van :D és az gondolom tud véleményt mondani hogy a nettel van baj vagy sem
2014. dec. 29. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
a feltöltés meg ingadozó mert volt hogy a 255 mb-s videóval 20 percig szenvedtem de volt hogy a 2 gb-s filmet 12 perc alatt sikerült feltöltenem yt-ra
2014. dec. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!