Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok pdf-et csökkenteni?

Hogyan tudok pdf-et csökkenteni?

Figyelt kérdés

Ezt az oldalt használtam a pdf csökkentésére: [link] , viszont ezt írja ki: "Your file is already compressed incredibly well. Even our magic compression formula can't make it any smaller. Sorry."

A file mérete 3 mb, nekem viszont 1 mb-ra kellene csökkentem. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 29. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem tud jobban csökkenteni rajta, akkor ne pdf-be mentsd hanem valami másba.
2014. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrét programot sajnos nem tudok, csak azt tudom mondani hogy olyan program kellene, amely tudja a Mixed Raster Content (MRC) - magyarul Vegyes Rasztertartalom - módot a PDF létrehozásakor.
2014. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


A következőket tudom javasolni :


Adobe Acrobat Pro (fizetős) progi, amivel az teszel a PDF-fel amit szeretnél, a fenti programmal megpróbálhatod a méretet csökkenteni, bár valószinűleg nem fog sikerülni.


Virtuális pdf nyomtató, kinyomtatod az eredeti pdf-et a virtualis PDF nyomtatóra, amikben állitod a minőséget :

- bullzip : [link]

- do pdf : [link]


Illetve a harmadik javaslat : kinyomtatod vagy kimented képként a PDF-edet a kapot kép/képek méretét felére csökkented majd újra pdf-fé alakitod őket lehetőleg ne nyomtatással hanem megnyitással vagy mentéssel.


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, átalakítottam képpé, lecsökkentettem, majd vissza pdf-be és ez bejött. :)
2014. dec. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!