Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vagoprogramot ajanlotok?

Milyen vagoprogramot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Sony Vegas csaladot ne mert nem egyszer volt szarul renderelt le. Pl osszekeverte a hangokat meg a videonak sokszor az elso 5-10 perce sotet volt. Sokszor jol renderel le de olyan is sok van hogy nem jol teszi azt es 2 ora vagdosas meg masfel ora rendereles utan eleg szarul esik. Valami mas program ami rendelkezik legalabb akkora tudassal mimt a Sony? Ha egy picikevel butabb az se baj de kepes legyen legalabb 8 hang es videptracket kezelni kepes legyen a kep a kepben effektre es a zoom illetve cenzura celjabol blur effectre is.

2014. dec. 29. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
After Effects, de nem ajánlom teljesen mert SOKKAL komolyabb mint a Vegas, és nem vágásra találták ki. Egyszerűen nem értesz hozzá, hogyan kell jól beállítani. Amúgy mit videózol? Küldnél linket? Akkor talán tudok segíteni.
2014. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát mindenfélét

am az elég érdekes hogy nem értek hozzá amikor ugyan azt aza anyagot 2× lerenderelem mind a kétszer szar harmadjára meg olyan amilyennek kell lennie meg máskor elsőre jó...

2014. dec. 29. 19:10
 3/8 A kérdező kommentje:

legutóbb egy 1 órás vidóm is így urott el hogy 2× rendereltemle mind a 2× máshol csinált hibát és harmadjára már nem volt kedvem még 2 és fél órát renderelgetni

amúgy nem csak én panaszkodom a Vegas-ra többen is mondják hogy nekik is elég gyakran előfordul hogy szarul renderel le 1-1 videót szóval akkor igazából az egész ország hülye hozzá :D

ott van pl Alexovics ő is többször panaszkodott hogy a Vegas szarul renderelt a másik nem vagyok benne biztos de talán Prohungamers mondta hogy volt amit utólag a youtube videószerkesztőjével kellett megvágjon mert Vegas úrfi b@$z@kodott

2014. dec. 29. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Adobe Premiere Prot próbáld ki, állítólag komolyabb a Vegasnál, én még nem próbáltam.
2014. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm... Csak találgattam, de szerintem nem jó felbontást állítottál be, vagy valami képarány, el**szás lehet. Milyen beállításokkal milyen videót renderelsz? és mi a hiba?
2015. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3mb /seccel csináltam utoljára videót azt is 3× rendereltem le :)
2015. jan. 24. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
WTF? 3mb/sec?
2015. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Premier Pro a legjobb én is ezt használom nekem a Vegas nagyon nem jött be :D
2015. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!