Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Europa Universalis III multi,...

Europa Universalis III multi, és kiegészitők. Hogyan, miért?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű. Haverral tolnánk, hamachi-s szeró meg is van meg minden, csak nem tudom, hogy az egyészet ki kell a másolni, vagy az ilyen betűs számos részt már nem? Utána a játékba ugye internetes játék, és oda beírni.

A másik. A kiegészítők. Na én itt bajba vagyok. Az alapjáték megy, stabilan. (Amikor havonta/évente adóznak, akkor megáll egy pillanatra, és jó ideig tölt, de elviselhető) Na de amikor feltettem a kiegészítőket is... Else indult. Fogott és csak úgy kidobott. Na és jönnek a kérdések. Mit adnak hozzá a kiegészítők? Melyik kiegészítőbe adja hozzá a nagy neveket a térképen? (Azaz kiírja nagy betűvel az ország felett a nevüket, és nem kell rákattintani, hogy lássam) Melyiket érdemes, melyiket nem érdemes feltenni? Haveromnál nem működött a magyarosítás. Neki Win7-e, nekem Xp-m van. Win 7-en nem egyáltalán nem jó a magyarosítás?



2014. dec. 30. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!