Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a számítógé...

Miért nem indul el a számítógép? Miért fagy le? Töbi lent

Figyelt kérdés
Elindítom a gépet és nem ismerte fel az ssd-ét.Át dugtam másik kábelba.Megcsináltam hogy érzékelje az SSD-ét utána működőt egy pár óra hosszát.Megint kifagyott,elindítom, sípol egyet elindul a Windows betöltése(nem tölt be és vagy 20 sec után megint ki fagy,vagy amikor indítom ki írja hogy automatikus hiba helyreálitás de ott is kifagy.Windows 8.1

2014. dec. 30. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az SSD AHCI módban van? Ha nincs álítsd át. Az UEFI secure boot, és a fast boot be van kapcsolva?
2014. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A biosban tudom átálitani?
2014. dec. 30. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, ezeket mind a biosban kell beállítani. Kilépés előtt a beállításokat ne felejtsd el menteni!
2014. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írok üzit
2014. dec. 30. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne privátba!
2014. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen AHCI modba van,a fast boot be van kapcsolva az nem tom hogy jelent-e valamit ahol el lehet menteni a váltózásokat ott ki írja sárgán hogy boot override.
2014. dec. 30. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

HDD-ről klónoztad, vagy eleve SSD-re telepítetted? Előbbi esetben ezt olvasd el:


[link]

2014. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!