Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges PS2-re úgy kiírni...

Lehetséges PS2-re úgy kiírni játékot hogy eredeti/gyári játéknak érzékelje?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, csak softmod kártyával együtt lehet írott lemezt használni, ha nem akarod chippeltetni.
2014. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
softmod is csak chippelt ps-en hozható létre és azt nem akarok
2014. dec. 30. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, memóriakártyára írják ki a modot, és be kell dugni a gépbe. Ha úgy indítod, képes lesz extra dolgokra a kütyü.
2014. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem igaz, memóriakártyára írják ki a modot, és be kell dugni a gépbe. Ha úgy indítod, képes lesz extra dolgokra a kütyü.


Igen ám, de azt csak sok-sok-sok pénzért lehet megcsináltatni (amiért már épp chipeltetni is lehetne)

Magamnak pedig csak már chipelt gépen tudnám megcsinálni hogy boot-oljon be a cucc akkor meg már minek softmod...


Szó mi szó, én itthon nem tudom kivitelezni sajnos.

2014. dec. 30. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igen ám, de azt csak sok-sok-sok pénzért lehet megcsináltatni (amiért már épp chipeltetni is lehetne) "

Ingyen is meg tudod csinálni otthon

2014. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 meg tudnád mondani mégis hogyan? :)
2014. dec. 31. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!