Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus eee pc 4g surf gépre...

Asus eee pc 4g surf gépre melyik volt az eredeti gyári linux rendszer, és honnan tudom azt megszerezni?

Figyelt kérdés
Xandros,vagy aurora linux lehetett,nem tudom. érdekelne hol tudom ezeket letőlteni,mivel elméletileg ingyenesek ezek a rendszerek.
2014. máj. 22. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Merész válasz következik:

Google??

2014. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kerestem már,de nem lett eredményes....
2014. máj. 22. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig azon gondolkozom, hogy valaki ilyen pofátlanul lusta és hazudik, vagy csak szimplán ennyire balf#sz és életképtelen...
2014. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyik sem cimbora. :) amiket a gugli kidobott,valmiért nem voltak megfelelőek. egy aurorát feltettem rá,minden működött,de a wifit hiába kapcsolta be a gép, a rendszer nem látta. xandros linux eee pc re meg egy spanyol verziót találtam. szóval nem balfurujaság,és lustaság,meg életképtelenség,hanem időhiány,és a tudás hiány okozta eme kérdésem. azért köszi a választ :)
2014. máj. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!