Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ALT+TAB-ot szeretném...

Az ALT+TAB-ot szeretném kikapcsolni registryben, van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Win7 Ultimate 64bit rendszer
2014. dec. 31. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit eltartott 2 percig, de google-el kerestem.

2014. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az autohotkeyel már próbálkoztam, de nem jó ennek a programnak. Be lehet rajta állítani, meg minden fasza lenne, csak nem futhat vele egy időben. Ezért szeretném registryben átállítani. A segítséget azért köszönöm!
2015. jan. 1. 14:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak registry megoldás érdekelne, minden mást már próbáltam.
2015. jan. 1. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod ugye, hogy Windows 7 alatt már nem csak Alt+TAB-al lehet alkalmazások között váltani, hanem a WinKey+TAB-al is? Szal azt is tiltani kell. Gondolom az kívánt végeredmény, hogy a user ne tudjon kilépni egy adott programból. Rendszergazdák ezt úgy oldják meg, hogy csoportházirendből tiltanak mindent. Így ugyan ki tud lépni, de minek? Nem fog elérni semmit. Se internet, se más, de akár még a logoff/poweroff gombot is tiltani lehet.
2015. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, "csoportházirend" a kulcsszó, az meg nem a registryben tárolódik.
2015. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2015. jan. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!