Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AC Unity? (több lent)

AC Unity? (több lent)

Figyelt kérdés

Heló!


Szóval megvettem a játékot és feltelepítetem (CD-n, mert olcsóbb volt), de csak uplay-ben érzékeli, steam-ben nem, mit tudnék tenni, hogy mind 2 érzékelje? Már próbáltam steamen még 1x beváltani a kódot nem megy. Ugyan ez a helyzet a FarCry4-el is.



2015. jan. 1. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Uplay-es kódot nem fog elfogadni a Steam, ahhoz Steam-es kód kell. Nálam is ez van...vannak Steam, Origin, Uplay és Battlenet-es játékaim és nincs átjárás a kliensek között. Annyi, hogy Steam-en fel lehet venni a játékos listára nem Steam-es játékokat is, hogy egy helyről tud indítani, de attól nem lesz még Steam-es (nem frissíti, nem tudja letölteni, csak berakhatod a listába az indítófájlt).
2015. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld :)
2015. jan. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!