Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs a legtöbb programh...

Filo1963 kérdése:

Miért nincs a legtöbb programhoz magyar nyelvű tutorial? Crazy TAlk egy darabot nem találtam.

Figyelt kérdés
Crazy talkot szeretném használni. Ennyire nem érdekel bennünket vagy ennyire lusták feltölteni valahová, pedig azt mondják, hogy a magyar számtechesek a világ legjobbjai közé tartoznak. Angol nyelvűek több száz van és valamelyik a videokép alapján nagyon jól magyarázza csak sajnos egy kukkot nem értek belőle, így hiába megyek lépésről lépésre, hogy mit kellene tenni, a vége, hogy a rengeteg időt elcsesztem. Elsösorban Timeline része érdekelne. Elöre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 1. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mert nincs kedve senkinek erre áldoznia a szabad idejét.. megköll tanulni angolul..
2015. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a legjobbak a "számtechesek" de ennek semmi köze egy tutorialhoz, és az ilyen szoftvereknek azért elég szűk a felhasználói köre.


És általában vannak azok akik hobbiból próbálkoznak vele, de azok nem fognak értelmes tutoriallal szórakozni, meg vannak azok akik dolgoznak vele, azok meg szintén nem "pazarolják" az idejüket erre, vagy ha mégis, akkor pénzért oktatnak.


Én se szórakoznék napokig egy tutorial összevágásával, csak azért hogy hobbi felhasználókat szórakoztassak.

2015. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ, valahol van benne igazság, de ennyi erővel akkor egyetlen programról sem kellene magyar tutorial vagy de még magyarosítás sem, mert nagyon sokan csak pl. házi videóit vágja össze hobbyból és tényleg, miért ne lehetne megtanulni angolul. Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe?
2015. jan. 2. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:

számomra is rejtély, miért nem gondoltál rá hamarabb.

leírtam röviden, második kifejtette hosszan, amire te még mindig "valahol van benne igazság, de.." választ tudsz adni, meg mások munkáját bagatellizálni.

Légyszíves majd csinálj Te egy tutoriált ehhez a programhoz, akkor látni fogod mennyi munka van egy ilyenbe.

2015. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Látom ez halott ügy. Akár jobbról, akár balról nézem, a saját szemszögéből mindenkinek igaza van. Részemről befejezettnek tekintem ezt a monológot. Kát, hogy csak ennyi fért bele.
2015. jan. 3. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. A magyarosítás más téma, bizonyos programoknál áldoznak az emberek az idejükből sokszor hónapokat hogy valamit magyarosítsanak. Viszont ezek többnyire olyan programok, amit utána sokan használnak fel. Nem mellesleg referenciának is használhatja később valaki, hogy ő érti ilyen szinten a nyelvet.


Míg egy hivatalos magyarosítás célja az hogy minél több felhasználót vonzzon. És valljuk be, a programok 90%-ra nem a magyar a célközönség.


És mint mondtam, komolyabb programoknál is aki idejét öli egy jó tutorialba, az inkább azokat célozza meg, akik komolyan akarják fejleszteni magukat, tekintve hogy így csinálnak egy kis önreklámot is, másrészt képzik vele az utánpótlást.


Meg mi az hogy "ez halott ügy"...kérdeztél, válaszoltunk rá, jó hogy nem azt várod hogy lefordítsuk neked.

2015. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!