Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A problémám a következő:...

A problémám a következő: letöltöttem egy filmet avi-ban és már átkonvertáltam dvd formátumúra a WinAvi Converterrel. Ezután a Nero 7-tel DVD-re írtam, a laptop meg a pc is szépen játssza, csak a Tv-s DVD-lejátszó nem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
töltsd le dvd formátumban, nem kell szenvedj a konvertálással
2015. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néróval amikor kiírsz >>>dvd-video<<< formátumot kell választani és a Video_Ts mappát kell hozzáadni. Szerintem te adatként(ROM) írtad ki, azért nem ismeri fel az asztali.
2015. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Video_Ts mappát nem annak megnyitott tartalmát kell hozzáadni, vagy áthúzni!!!
2015. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! A Video_TS mappát adtam hozzá, meg az Audio_TS-t, szóval ezzel nem lehet baj. Viszont az igaz, hogy adat DVD-ként írtam ki. Nem vagyok egy informatikai zseni, ezért pontosan le tudnátok írni, hogy akkor a Nero-n belül mire kellett volna rámennem?
2015. jan. 2. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a NéroBurning ROM-ot használom, ott [link]

Én csak a BurningROM-ot telepítettem, de gondolom Express-nél is Dvd-videót kell keress!

2015. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!