Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tölt vissza az UTorrent...

Nem tölt vissza az UTorrent de miért? Ma reggel sikerült szereznem egy Ncore meghívót! És elkezdetem Torrentezni! Sikerült is letöltenem egy 600mb-os fájlt de valamiért nem akar vissza tölteni!

Figyelt kérdés
Nem tudom a probléma okát mert már miden olyan beállítást elvégeztem amiket topikokban és forumokban irtak. Légyszíves segítsetek!!!!! És az internetem se rossz mivel 43mb/sec

2015. jan. 3. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a megosztási arányokat. Ha a letöltők sebessége 0, ők valójában feltöltők. Emellett ha többször annyi feltöltő van akkor neked annyival rosszabb az esélyed hogy rád kapcsolódnak. A letöltésed sebessége nem mérvadó, a feltöltés még lehet lassú. Ezen felül torrentezésnél nem törvényszerű hogy annyival töltesz mint http-letöltés esetén, főleg nem a maximummal.
2015. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Olvasd el a szabályzatot, az NCORE aránymentes, tehát ha nem töltenek tőlled akkor sincs baj, csak legyen seedben a letöltött torrent 48 órán át (ezt a 48 órát elvileg két hét alatt kell összehozni, tehát nem egyhúzóban, de lehet úgy is, de lehet részletekben is.) ha ez megvan nem lesz semmi gond.


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!