Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vidéken élünk, és ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken élünk, és ha egy reggel menet munkába ha úgy döntök hogy autóval megyek és bent maradok a városba akár számlát fizetni vagy más hasonló, gáz ez a helyzet hogy ezt magam döntem el? és nem a párommal közösen?!

Figyelt kérdés

egy olyan szitációban amikor más müszakan dolgozunk.

Tehát rossz döntés? igy


2014. dec. 18. 18:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
80%
Nem...
2014. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
?
2014. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
-te vagy szőke nő e
2014. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Párom sokszor mondja hogy nélküle döntöttem
2014. dec. 18. 19:13
 5/19 A kérdező kommentje:
A párom az élettársnöm és én a pasija :)
2014. dec. 18. 19:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A közösen döntés NEM arra vonatkozik, hoyg levegöt sem vesznek a másik megkérdezése nélkül, hanem csak lényeges dolgokra érvényes.


Ha a másiknak is kellhet az autó, akkor meg szokás beszélni, de ha neked kéynelmesebb, a párodnak meg úgysem kell, akkor nem kell engedélyt kérni.



Mert ebben az esetben nem közöd döntésröl van szó, hanem kontroll alatt tartásról és "megengedésröl".

2014. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
en siman megkerdeznem gunyosan minden vecere menetel elott, hogy menjek-e.
2014. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha hirtelen úgy döntesz, hogy az autót kicseréled másikra, eladod a lakásotokat, a közös pénzeteket elköltöd valamire, EZEK olyan dolgok, ahol jogosan reklamálna a párod.


Az, hogy mivel mégy munkába, mikor mégy WC-re, mennyit ebédelsz egyszerre, stb - ezek az önálló döntés hatáskörébe tartoznak, nem kell megbeszélni senkivel és nem is kell, hogy megengedje neked.

2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bos. a 6. vagyok: közöd döntésröl = közöS döntésröl
2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem párod, csak együtt, egy lakásban éltek.

Pároddal megbeszélnéd, vagy ha éppen műszakban van, írnál egy pár sort, hogy kb. mennyivel és miért érsz később haza.

2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!