Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Androidról program...

Ozmium42 kérdése:

Hogyan kell Androidról programokat törölni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy tabletet, de gyárilag lengyel nyelv volt beállítva, és minden program is lengyelül van rajta. Bár a nyelvet átállítottam magyarra, de attól még a programok továbbra is lengyelek, nem használom őket, azt sem tudom, mire valók.


Ilyenek vannak, hogy Kursy123, Legimi ebooki, Mamy i MiniMini-, Onet (News, Pogoda, Sport, Zagraj), OTA LARK, Plaejada.pl, VoD Bajki, VoD Onet...


mySafety Mobile minden indításkor elindul, de egy kukkot nem értek belőle, így nem sok hasznát veszem, valamint Edustore, PlaceKnow, feleslegesen foglalják a tárhelyet.


Hol lehet ezeket törölni?


2015. jan. 3. 22:05
 1/4 XboxFan220 ***** válasza:
Beállítások -> Alkalmazások -> ott rákattintasz arra a progira ami nem kell és törlés. Ennyi :)
2015. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azokat tudom törölni, amiket én magam telepítettem. A felsoroltak egy része nem is szerepel a listában, amelyik pedig igen, annál nincs Eltávolítás gomb.
2015. jan. 3. 22:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Eltávolítani nem, csak letiltani lehet.
2015. jan. 4. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, most két eset van, az egyik, hogy a tablet maga is lengyel gyártmányú, noname szerkentyű. Ha igen, akkor add fel, nem fogod tudni törölni ezeket.

Ellenben, ha ez egy ismert tablet, csak egy lengyel szolgáltató ROM-ja van rajta, akkor megoldható, raksz rá egy normális ROMot xda-ról.

2015. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!