Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animáció készítése hogyan és...

Animáció készítése hogyan és mivel?

Figyelt kérdés
3D-set és 2D-set is szeretnék csinálni. Tapasztalatom van már a Stykz-ből és a Flash 8-ból. Megvan a Blender és a MovieStorm Film Maker, és az alábbi programokat nem viszi a gépem: Synfig, Creatoon,Flipbook 6. Ezeket próbáltam. Nagyon szeretném letölteni az After Effects-et, az Anime Studiot és a CreaToon-t. Aki esetleg tudna ajánlani letöltő linkeket kérem tegye meg, vagy aki tud más 3D-s vagy 2D-s animáció (nem modellező) programot, az kérem segítsen. 15 éves fiú vagyok. A 3DS Maxot és a Cinema 4D-t se tudom letölteni...:/

2015. jan. 4. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
3ds max, gyakorlatilag megszerezhető a 2015-ös verzió legalább 5-6 helyről.. Én is utánajártam, de megvettem inkább, mert lehetnek kis bugjai. Csak jogtisztán ;)
2015. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!