Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb 3D BD lejátsz...

Gebe kérdése:

Melyik a legjobb 3D BD lejátszó szoftver Win 8.1 alá?

Figyelt kérdés

Eloszlatnék minden kételyt, eredeti 3D blu-ray lemezeket szeretnék lejátszani arra alkalmas készülékemmel és lemezmeghajtómmal. Kipróbáltam a WinDvd és PowerDvd programok próbaverzióit, de nem tudtam működésre bírni a 3D-t,csak a PowerDvd korábbi verziójával. Nem mer em az újat megvenni emiatt, az akciós ára ellenére sem.


Az említett korábbi, 13-as verzióval azonnal érzékeli a 3D jelet a tv bármely lemezzel, az újjal nem. A WinDvd szerint pedig nincs alkalmas megjelenítőm, a lemezt sem indítja el.


Van-e valami működő ingyenes vagy olcsóbb alternatíva ezen lemezek lejátszására a gépemen? Mindenképp kipróbálható kellene, mielőtt fizetnék bármiért is. A 13-as is csak próbaverziós, nem érdekel kalóz megoldás.


Köszi előre is!



2015. jan. 5. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy újrarakod az ezek szerint igencsak pocsék állapotban lévő rendszeredet, aztán frissítéseket és a legfrissebb drivert fel, és rögtön működni fog az összes 3D-re képes program. Nincs varázslat.
2015. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt kipróbálhatod esetleg (ingyenes):

[link]

2015. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Plusz még annyit is érdemes hozzátenni, hogy a 3D filmlejátszás erősen hardverfüggő dolog, messze meghaladja egy okostelefon képességeit, azaz a vinnyóc nem feltétlen jó megoldás ilyen célra. Működhet, de hogy a májkroszoft soha nem tesztelte, az tuti.
2015. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A rendeszerem teljesen jó állapotban van, és hardveresen is kiváló a 3d lemezekhez. Nem vettem volna meg az évek alatt ennyit, ha tudnám, hogy nem képes rá. Egyszerűen csak megbízható, de nem túl drága szoftverre lenne szükségem.


A potplayer sajnos látványosan beállt, ahogy próbálkoztam vele. Kezdek valóban arra gyanakodni, hogy a 8.1 kavart össze mindent. Nem túl régen került fel a gépre. Szeretnék megoldást találni a dologra, ami eddig korábbi win verzióval tökéletesen ment, viszont semmiért nem szeretnék ilyen programért sokat kiadni. Legyen a nem sok kb 10 rugó. Ez abban a megvilágításban igen bőkezű, hogy a sokan hogy állnak az ilyesmihez kis hazánkban. :)

2015. jan. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!