Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tűnt a LibreOffice...

Hova tűnt a LibreOffice dokumentumom több mint fele?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt kezdtem neki,utána egész nap meg volt nyitva,néha bővítgettem,és a mentés gombot is sűrűn nyomogattam (meg az automatikus mentés is be volt állítva,15 percenként),erre ma,amikor meg akarom nyitni,azt látom,hogy több mint a fele eltűnt,gyakorlatilag abban az állapotban volt,amiben tegnap délelőtt abbahagytam.Mi történt vele? Nem lehet csak az automatikus mentés hibája,mert én is sokszor elmentettem közben (mondjuk utóbbival sem volt semmi probléma eddig,már jó ideje használom a programot). Van rá valami mód,hogy visszahozzam?

2015. jan. 5. 20:26
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Nem lehet, hogy másik néven mentetted el?
2015. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,egyrészt az feltűnt volna,másrészt pedig már vagy ötször végignéztem az összes többi libreoffice dokumentumomat,és egyikben sincs benne :(
2015. jan. 6. 19:41
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Nézd meg, hogy az utolsó mentések között milyen állapotban van. Fájl->Legutóbbi dokumentumok
2015. jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!