Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan (elérhető)...

Létezik olyan (elérhető) program, amely át tud vizsgálni egy szöveget, hogy van-e a neten akár egy mondat is, ami vele szó szerint megegyezik?

Figyelt kérdés
Van egy szövegem, amire kíváncsi lennék, hogy mennyire saját munka, és mennyi lett esetleg ctrl+c ctrl+v-zve az internetről. Sajnos mondatonként leguglizni nincs időm.
2015. jan. 6. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Erről az egyről tudok, de nem keres a teljes interneten.


Némi óradíjért én is elvállalom kézzel, ha nem bizalmas.

2015. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az nem megy, akkor random szövegrészek google-ban idézőjellel.
2015. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, végül végigmentem rajta kínomban, mert a saját szememmel akartam látni. Sajnos a gyanúm beigazolódott, a fele wikipédia volt, még csak át sem fogalmazva, mind egy cikkből.
2015. jan. 7. 01:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Tanár vagy? Minek átfogalmazni valamit ha úgy jó ahogy van? Legközelebb adjál kreativitást igénylő feladatot a rizsa helyett. ;)
2015. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok és teljesen igazat kell adnom a 4.-nek, ha igaz, amit írt, akkor igaz, amit írt, egy diáknak nem kell tudnia, hogy forrásmegjelölés kell, és hogy nem illik a Wikipediát használnia (ami ugye azért gáz, mert bármilyen lexikont szabad használni, amit emberek írtak, egy egyetemi diplomamunkához, wikipediát nem szabad használni, mert azt emberek írták. Érted a helyzet fonákságát?). Adj 5-öst az embernek, mert megérdemli, és a legközelebbi feladatnál kösd ki, hogy nem szabad plagizálni! És magyarázd el nekik, mi a plágium! És mivel tanár vagy, tudod, hogy miért volt az előző 2 mondat végén felkiáltójel. Ne legyél utolsó g**i, és rombold le az igyekezetét csak azért, mert úgy gondolod, hogy túl könnyű volt! Nem. Egyszerűen ügyes volt, és prímán megoldotta a feladatot. De tényleg hallgass rám és jutalmazd meg, különben eggyel kevesebb zseniális szakember lesz a világon, aki később a világ előre haladását szolgálja!
2015. jan. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5. Beszélsz itt hülyeségeket. Ha az a feladat, hogy elemezze Kosztolányi "Édes Anná"-ját,akkor nem Wikipédia szövegére kíváncsi a tanár. Schmidt Pálnál is az volt a probléma, hogy nem saját kútfőből írta meg a diplomáját, nem pedig az, hogy rossz volt. Önálló elemzésről (v. akármiről) van szó, nem pedig összeollózásról.
2015. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 nem tudom hogy hanyadikos diákról van szó, de valószínűleg nem tud irodalmi műveket önállóan elemezni. Esetleg a véleményét leírhatja


Ne hasonlítsd már össze egy korrupt politikus kamu doktoriával.

2015. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként írtál már diplomamunkát?
2015. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:D Aranyosak vagytok, nem tanár vagyok, csak egy szakdolgozó, akinek a témavezetője felajánlotta, hogy ,,ha már annyit dolgoztál a statisztikával, megcsinálom neked az elejét". Hát a bevezető közel 30 oldal fele egy ctrl+c ctrl+v lett egy wikipédia szócikkből, források nélkül. Még jó, hogy rájöttem, mikor a forrásokat keresgettem hozzá, mert ha belegondolok, hogy ezt adtam volna ki szakdolgozat néven a kezeim közül, felmegy bennem a pumpa. Még ki kell találnom, hogy fogalmazom meg szépen a ,,köszönetet" úgy, hogy azért érezze a súlyát. Mert ha tudtam volna, hogy így csinálja meg, akkor mondjuk bejglievés helyett összeraktam volna én. Kérdem én, akkor meg minek ajánlotta fel? Most már nagyon szorít a határidő.


:(

2015. jan. 7. 08:18
 10/11 anonim ***** válasza:
A kis kötsög. :(
2015. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!