Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megoldani ezt a...

Hogyan tudom megoldani ezt a problémát Firefox-ban?

Figyelt kérdés

[link]


így néz ki a teljes képernyős mód.. (f11) nem tudom miért így jeleníti meg, korábban semmi baj nem volt vele.. valamint ha billentyűzeten akarok az oldalon lejjebb menni (nyilakkal) rögtön a lap aljára visz le, és a villogó kurzort a sorok elé berakja.


Valaki tudna segíteni?:)



2015. jan. 7. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A gigantikus betűméretet a CTRL+0 (nulla) kombinációval tudod helyre állítani, a caret browsing kikapcsolásához meg az F7 billentyűt kell megnyomni.
2015. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
-a képeden mit kéne észtevenni
2015. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*észrevenni
2015. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azt, hogy teljes képernyős módban is a fenti menüsáv látható.. annak eredetileg nem kéne :)
2015. jan. 8. 15:19
 5/14 A kérdező kommentje:

És az első válaszolónak köszönöm!:) végre normálisan tudom tekerni az oldalt:D

már csak a teljes képernyős mód helyreállítása kéne :/

2015. jan. 8. 15:21
 6/14 anonim ***** válasza:
A kép alapján nincs teljes képernyős módban. Ahogy te is írod, F11-gyel tudod elvileg áttenni.
2015. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

sajnaos nem:/

[link]


itt van a kettő összehasonlítva.. így remélem látszik :)

2015. jan. 8. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Most már látom a különbséget. Azt mondja a Google, hogy vidd az egeret a minimalizálás gombra, jobbklikkelj, és ott pipáld ki, hogy rejtse el.
2015. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) azt még el tudnád mondani, hol van ez a minimalizálás gomb? >< :D
2015. jan. 8. 17:14
 10/14 anonim ***** válasza:
A windows ablakok jobb felső sarkában találsz három gombot. A bal oldali a minimalizálás, a középső az maximalizálás, míg a jobb szélső a kilépés.
2015. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!