Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nyitja meg a jelszavas...

Miért nyitja meg a jelszavas archivum mappámat a win rar?

Figyelt kérdés
Van pár fényképem amit kijelöltem és "hozzáadás archivumhoz" opcióval titkosítottam mivel a "fejlett" résznél jelszót is rendeltem hozzá, készen van tehát kis idővel a tömörített fájl de ha rákatztintok megnyitja és a jelszót csak akkor kéri ha adott fájlt (fényképet akarok onnan megnyitni kicsomagolni...de ez nekem nem jó mert régen még úgy csinálta hogy magát a könyvet engedte akkor kinyitni amikor berítam a jelszót most meg így látszik mi van benne csak megnyitni nem lehet...foglamam sincsen melyik beállítás ez..próbáltam már hogy pl csak a mappát amiben a képek vannak azt adom az archivumhoz de akkor is ugyanezt csinálja..
2015. jan. 7. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott a tömörítési opciók között (ahol a jelszót írod be) van egy pipálható beállítás, hogy fájlnevek titkosítása. Ha kipipálod tömörítéskor, akkor lesz úgy, hogy már a megnyitáskor kérni fogja a jelszót, nem csak kicsomagoláskor.
2015. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ú Köszi tényleg így már jó lett, de hülye vagyok :)
2015. jan. 7. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudjuk. :) de így már biztos. :D
2015. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!