Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új gép telepítésében kérek...

Új gép telepítésében kérek segítséget? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy akarok venni egy gépet. A PCX honlapján már sikerült kiválasztanom mindent ami kell bele, de win 7 telepítésében nincs tapasztalatom, főleg úgy hogy vadi új gépről van szó. Megoldhatnám úgy, hogy ők feltelepítik rá de az +40 ezrembe kerülne(az eredeti win 7 miatt). Én ezt az összeget szeretném megtartani. :)

A gépben ezek találhatók:

- proci: i5 4690

- alaplap: Asrock Z87 EXTREME3

- HDD: Western Digital 1TB 64 MB SATA3 WD10EZRX

- ODD: LG GH24NSC0 OEM DVD író


A win 7 telepítőmet ami nekem van leteszteltem olyan szinten, hogyha a mostani gépbe rakom gépindításkor elindul magától. Abban reménykedek, hogy ennél az új gépnél is így lesz. :) Mire figyeljek oda? Hogyan zajlik ez az egész? A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jan. 8. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van lépésről lépésre képekkel:

[link]

2015. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. jan. 8. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyit hogyha nem akarsz jelszót a gépedre simán következőt nyomsz.Ha telepítéskor újraindul a gép és kiírja hogy nyomjon meg egy gombot-ne tedd mert elölről kezdi.Akkor nyúlj hozzá a kezdeti lépések után ha a számítógép nevet kéri.
2015. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!