Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet torrentezni?...

Hogyan lehet torrentezni? (LEGÁLIS tartalom, lentebb)

Figyelt kérdés

A torrenthez link : [link]

Magyar referencia : http://dirtywindows-pont-hu/2014/01/27/hogyan-tartsuk-naprakeszen-driverjeinket/


Remélem ebből látszik, hogy legális dologról van szó.

Emiatt kéne tudnom, hogy hogy tudnám ezt torrenten letölteni, mert csak ott van a legfrissebb verzió.


Kérlek, próbáljátok meg úgy leírni, ha lehet, hogy én még sohasem torrenteztem - lévén, nem sokat kalózkodtam a számítástechnikában -, ha kell, feltételezhetitek, hogy PC analfabéta vagyok.


Előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2015. jan. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Letöltesz egy torrent klienst, például az utorrent klienst. http://utorrentPONThu/letoltesek/download-info/utorrent-3-4-kliens/ (letöltés gombra kattintasz).

A telepítőn értelem szerűen végig mész. Ha esetleg felajánl más programokat telepítésre, akkor azokat nyugodtan utasítsd el, neked csak a utorrent kell, esetleg ha külön felajánlja a magyar környezet telepítését, akkor azt feltepeítheted.


Majd az általad linkelt oldalról letöltöd a torrent fájlt és megnyitod (kettőt kattintasz rá). Ezzel meg fog nyílni a utorrent program, és meg fogja kérdezni, hogy hova töltse le az adatokat. Értelemszerűen megmondod, hogy hova, majd elindul a letöltés, amelynek menetét láthatod a utorrent programon belül. Ha a letöltés elkészült, akkor amíg a kliens fut a gépeden, addig mások is le tudják tölteni tőled az általad is letöltött tartalmat. De nyugodtan bezárhatod a programot. Tulajdonképpen magát az utorrent programot le is törölheted ez után, hiszen az csak arra kellett, hogy a DriverPack-et letöltse torrenten keresztül.

2015. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Profi vagy! :D

Köszönöm szépen! Ment a pont!

2015. jan. 9. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha profi lenne, akkor egy normális uTorrent linket küldött volna. Mert ez bizony nem jön be.

Kérdező: Bevallottad, hogy még sosem torrenteztél. A kapott hiányos válasz alapján nem is fogsz. Irj nekem privit, benne email cimet. Megleplek.

2015. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyakori nem engedi belinkelni a utorrentett, úgyhogy a kérdező logikájával módosítottam a linket.
2015. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2015. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!