Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gond lehet abból, hogy a...

Gond lehet abból, hogy a Windows7 telepítése során a telepítő nem készítette el külön a 100 megás rejtett partíciót?

Figyelt kérdés
Gparted programmal formáztam a lemezt majd elkezdtem a telepítést. Megjelöltem a formázott lemezt a telepítésre és a Windows egyetlen partícióra került, nincs rejtett partíció. Lehet ebből gond?

2015. jan. 9. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Másik vinyó volt benne telepitéskor ?


Mert akkor az előfordulhat, hogy a másik vinyóra pakolta azokat a dolgokat amiket a 100 megás rejtett particióra rakott volna. (Ha volt benne másik vinyó és arra pakolta a dolgait, akkor csak annyi a gond, hogy nem veheted ki belőle azt a vinyót - Ha kiveszed nem fog beindulni a windows).


Nézd meg a vinyóidat :


Melyiken van BOOT mappa (benne egy csomó nyelvi mappa pl. hu-HU). Illetve bootmgr (rejtett fájl) illetve az aktiválási infókat tartalmazó file ami véletlenszerű névvel jön létre az angol ABC betűiből és 5 karakter hosszú, csupa nagybetűből áll, és kb. 340 000 bytes köröl mozog a mérete, és szintén rejtett fájl.


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A telepítéskor csak egy merevlemez volt a gépen. Az általad felsorolt fájlok rajta vannak a C partíción és nincs előtte rejtett partíció.
2015. jan. 10. 18:23
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.



Akkor minden rendben. (A felsorolt fájlokra figyelj, nehogy véletlenül törlődjenek, mert akkor gond lesz).


Üdv.

2015. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!