Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amely...

Van olyan program amely visszaállitja a gépem, hogy érzékelje a penrivert?

Figyelt kérdés

Régen érzékelte!!.Egy újabb silverligh program letöltésekor, egy virust kapott a gép.Valószinű ennek a megszabadulása árán, valamit elcsesztem?! Új silverligh

program,van most fenn.Virus nincs.A gép müködik,úgy mint régen.Kivétel a pendriver, amit nem lát!!! Mást mindent.Elviszem egy szakihoz.Ha van program ami ebben segit,talán megpróbálnám??!!



2015. jan. 9. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, megpróbálnád. Először a "penrivert", azután jöhet a "pendriver". Vidd el inkább egy szakihoz.

Egyébként a "silverligh" igazából Silverlight....

És lehet hogy van még mindig egy vírusod. A megoldás: reinstall.

2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

OKÉ! OKÉ! megfogadom a tanácsod!!!!

Aki béna,az béna!

Szakkifejezésekben sem vagyok járatos!

Talán ha külső meghajtót irtam volna,akkor nincs baki?

Nem?

Köszi és üdv:-)

2015. jan. 9. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A lényeg akkor is az marad, hogy valószínűleg újra kell raknod a win-t, mert még mindig lehet hogy "férges" a géped.

Még a pendrive-ot is leformáznám egy másik gépen, mert lehet hogy azon is bújkál valami nem oda való.

2015. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!