Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendőm? Miert írja ki?...

Mi a teendőm? Miert írja ki? Hogyan tudnám letölteni? Xbox 360-as konzolom van ( 250 GB), xbox live gold tagsagival rendelkezem ( 1év) és nem tudom letölteni a havi ingyenes játékokat.

Figyelt kérdés

ezt irja ki

" nem szerepel érvényes fizetesi lehetősége a nyilvántartásunkban!


2015. jan. 9. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak az adott hónap érvényes játékait töltheted le. Egyébként a tagságot már biztos aktiválva van? (social-ban megnézheted).


Mert ez elég furcsa.

2015. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen aktivalva van (megnéztük)..es persze csak a januárit szeretnem...elvileg havi kettőt lehet, de eddig egyet sem tudtam...decemberben vettük...es azt a havit sem tudtuk de gondoltam valami technikai gond van...
2015. jan. 10. 19:38
 3/8 A kérdező kommentje:
MX vs ATV Alive jatekot szeretnem most...bar lehet hulyeseg de ami jar az jar:-)
2015. jan. 10. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, jut eszembe egyet decmberben letudtunk tolteni a masikat mar nem...
2015. jan. 10. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A masikat 16-tol toltheted le.
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huuu..ezt hogy érted? Nem igazán szeretnék buta kérdéseket feltenni... Mi az, hogy 16-tól? Bocs, nekem ez nagyon új dolgok.
2015. jan. 10. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden honap 16-kan toltheted le a masik jatekot, 1-tol 15-ig pedi az elsot.
2015. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi:-) ezt sehol sem olvastam...koszonom a segitseged!!!!
2015. jan. 11. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!