Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan, aki képes...

Van itt olyan, aki képes egyszerű számítógépes játékot készíteni?

Figyelt kérdés

Az egyszerű alatt ezt értem:


- alacsony felbontás

- kevés szín

- kidolgozatlan figurák

- kis mozgástér

- gyors, rövid, egyszerű mozdulatok

- rövid pályák


2015. jan. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy játék nem a kevés színtől lesz egyszerű.
2015. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó, de én nem úgy értettem, ahogy te. Szerinted egy játék akkor egyszerű, ha rossz vagy egyáltalán nincs története, rossz a játékmenet, stb. De én nem így értettem.

Amit magyarázatnak írtam, azt pont azért írtam, hogy ne lehessen félreérteni, és hogy az illető tudja, hogy mit értek "egyszerű" számítógépes játék alatt, még akkor is, ha számára az "egyszerű" számítógépes játék mást jelent.


De akkor kicsit átfogalmazom a kérdést:


Tud valaki olyan számítógépes játékot készíteni, amelyre az alábbiak jellemzőek?


- alacsony felbontás

- kevés szín

- kidolgozatlan figurák

- kis mozgástér

- gyors, rövid, egyszerű mozdulatok

- rövid pályák


Persze akkor ennél jobb minőségű játékot is tud készíteni, az is megfelel.


(Figyelem! A "jobb minőségű játék" alatt megint nem a szórakoztató értékét értem, hanem a merevlemezen elfoglalt méretét, grafikájának minőségét, magas felbontását, stb.)

2015. jan. 9. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit is szeretnél te most tulajdonképpen?
2015. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van itt valaki, aki tud olyan számítógépes játékot készíteni, amelyre az alábbiak jellemzőek?


- alacsony felbontás

- kevés szín

- kidolgozatlan figurák

- kis mozgástér

- gyors, rövid, egyszerű mozdulatok

- rövid pályák


De amennyiben van olyan, aki ennél bonyolultabb dolgokat is képes megalkotni (magas felbontás, kidolgozott figurák, bonyolult mozdulatok, stb), az is megfelel.


-----


Így már érthető?

2015. jan. 10. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván van, de ettől még nem derül ki mit szeretnél.
2015. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg szerettem volna kérdezni, hogy van-e itt ilyen illető, illetve fölvenni vele a kapcsolatot. Ez amit szerettem volna.
2015. jan. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!