Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8.1 telepítése...

A Windows 8.1 telepítése microsoft account nélkül nem is megy?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megy. A telepítésnél a "helyi fiók megadása" lehetőséget kell választani.
2015. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hiába. Így is kéri, hogy készítsek egy accountot. Sign in to your Microsoft account...
2015. jan. 9. 23:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször telepítettem már nélküle. Alatta van valahol kisbetűvel.
2015. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem fog menni. Hogy tudom a windows 7-et visszatelepíteni így? Hiába indítom újra a gépet, mindig az utolsó állapotot mutatja, ahol megakadtam. A 7-es rajta volt a gépemen, a 8 pro-t most akartam. Valahol elszúrtam, angol nyelvű..
2015. jan. 9. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ott van az opció, így fejből most nem mondom pontosan hol. De kicsit rejtve van, és kisbetűvel alul.

A Win7-et pedig a szokásos módon tudod. A boot sorrendet átállítva , a partriciót leformázva.

2015. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:-) Teljesen laikus vagyok, nekem ezek a szavak semmit nem mondanak. Képernyőszín kiválasztva, wi-fi kiválasztva, settings (express settings). Nincs alul sehol semmi, csak a privacy. Van egy kék képernyőm és semmi menüsor.
2015. jan. 9. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elkövetted a hibát, hogy a 7-esre frissítetted rá a 8-ast gondolom. Visszafelé nem lehet, illetve csak nehezen, ami a jelek szerint nem fog menni. Esetleg ez a leírás segíthet.

[link]

2015. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, jobb lett volna szakemberre bízni. Most egyelőre úgy áll a dolog, hogy kicseleztem az egészet, arra klikkeltem, hogy nem én vagyok a bejelentkező, így megjelent a 8-as képernyője. Érdekes módon aztán be tudtam jelentkezni a sajátommal és így is megvan a képernyő. A nyelvet kellene még magyarra átállítani angolról. Ebben még tudnál segíteni?
2015. jan. 9. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kéne, hogy van-e rajta magyar nyelv. Ha igen, akkor a megszokott módon, a vezérlőpultban tudod átállítani. Ha nincs rajta magyar nyelvi csomag, akkor nehezebb lesz.
2015. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta magyar nyelv:

[link]

2015. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!