Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 saját haj készítése,...

Bri11 kérdése:

Sims 2 saját haj készítése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Eléggé kedvet kaptam ahhoz, hogy simses hajakat "gyártsak" - néztem pár videót róla youtuben, de csak a haj átszínezésről találtam...

Továbbá, magyarul is találtam egy leírást, de képek nélkül nem volt túl világos a megfogalmazás, ehh T_T

egyébként..: nem vagyok valami jártas ezekben a dolgokban:D annyit tudok, hogy a TS2 body shopra van szükség és képszerkesztőre (van paintem, photo filtre-m, photo scape-m és gipem :D ).

tehát: valaki tudna mutatni egy oldalt, ahol ez részletesen és magyarul le van írvaa?:D vagy, tudna valaki segíteni, normálisan megfogalmazva leírni ennek az egésznek a menetét? :P


2015. jan. 10. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Komplett egyedi hajstílusra gondolsz? Mert ahhoz 3D modellezésre is szükség lesz.
2015. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, arra:) :D a sims 3-as egyedi modellezésről (na remélem azért nem írtam akkora sületlenséget:DD) olvastam egy angol oldalon, az nekem magas volt:D de állítólag a sims 2-es hajakat könnyebb megcsinálni, mert annak kicsit "rosszabb" a grafikája (ezt egyik ismerősömtől hallottam, nem tudom mennyi igazság van benne:D)
2015. jan. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!