Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas 11 renderelés...

Imikiraly1 kérdése:

Sony vegas 11 renderelés probléma?

Figyelt kérdés

A problémám az volna,hogy a gépem kikapcsol amikor renderelnék egy videót.

Mitől lehet ez a probléma?Az ilyen 2-3 perces videókkal semmi baj nincs.De a 10-20 perces videóknál kikapcsol a gép..De miért?Komolyabb játékoknál sem kapcsol ki.Nagyon idegesítő tud lenni..Gépem adatai:

-AMD Phenom X4 3506Mhz(x4)

-8GB DDR3 RAM

-PowerColor Radeon HD 6850 videókártya

Főbb adatok ezek volnának ..Kérem aki tud az segítsen!



2015. jan. 11. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos kocka vagy :D Nekem is ez volt régen mikor vidiztem,rendereltem , egész nap ott ültem játszottam a gépen és már annyira bemelegszik h kikapcsol. Nekem ez volt a baj. Lelehet tölteni egy progit ami kimutatja hány fokos a gép meg minden én azt töltöttem le és muszáj volt 1 napot ne gépeznem h másnap lebirjak renderelni egy videót.
2015. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt: [link]

Most nekem is ez van:

Temp1: 53C

Temp2: 127C

Temp3: 127C

HD0: 34C

Temp1: 40C

GPU: 24C

Core:35C

2015. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka,habár nem rinyálok és kipróbálom amit mondtál..Speedfan-t ismerem ha az nem segít,hogy pihentetem a gépet akkor Speedfant próbálom meg.Egyébként amúgy vízhűtéses,ezért is tartom furcsának
2015. jan. 11. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,és kikapcsolás előtt csak 50-55C° fokig megy a processzor hőmérséklete..Hol kell beállítani, hogy csak később kapcsoljon ki?Vagyis, hogy tovább is mehessen a hőfok?
2015. jan. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!